Усунення несправностей

Якщо ви нещодавно змінили домен на своєму комп'ютері (наприклад, підключили його до Azure AD, а потім знову підключили до наземного домену AD), то тепер під час реєстрації пристрою для входу в обліковий запис домену з'являється помилка, яка показана на скріншоті нижче. Для усунення помилки виконайте наступні дії:

  1. Запустіть менеджер сертифікатів (certmgr.msc) від імені адміністратора на комп'ютері користувача.

  2. Перейдіть до Trusted Root Certification Authority -> Certificates.

  3. Перевірте, чи не містить список сертифікатів більше одного сертифіката, виданого сервером домену. Якщо у вас є два або більше сертифікатів, вам слід визначити, який з них є кореневим сертифікатом Центру Сертифікації. Після чого, потрібно видалити всі зайві сертифікати, окрім кореневого.

Якщо ви успішно зареєструвалися, але не можете увійти, спробуйте виконати наступну команду в PowerShell на комп'ютері від імені локального адміністратора:

certutil -pulse

Якщо QR-код не відображається на екрані входу у Windows, будь ласка, перевірте, чи ввімкнена ця опція в Hideez Client:

Якщо ваш Hideez Authenticator не підключений до сервера HES (індикатор підключення до сервера в налаштуваннях програми має червоний колір), ви повинні налаштувати своє внутрішнє середовище таким чином, щоб порт і адреса сервера HES були відкриті для мережі, в якій знаходиться ваш смартфон з додатком Hideez Authenticator.

Наприклад, якщо ваш сервер розгорнуто в локальній мережі (LAN), а смартфон у глобальній мережі (WAN), ви повинні відкрити ваш сервер для глобальної мережі. Щоб перевірити, чи розпізнають ваш смартфон і сервер HES один одного, ви можете відкрити адресу вашого сервера в браузері вашого смартфона.

Last updated